Video

Mám ráda momenty z příprav, už to samotné je pro mě vlastně součástí obřadu a jedna z intimních chvil.  

Pokud si svůj svatební den užíváte bez malicherných starostí a tak, jak je vám přirozené, upřímně se raduji s vámi. Poctivě se snažím v krátkých střípcích zachytit všechny události svatebního dne. 

Natáčím sama? jakou techniku používám?

Celý proces práce je pouze v mých rukou. Primárně natáčím a fotím na malou bezzrcadlovku (Sony Alpha A7 Mark III) z ruky. Ke mně se jednoduše nehodí objemná video a stabilizační technika. Pro záznam zvuku používám externí rekordér a klopový diktafon. 

Využívám k natáčení dron?

Jsem ráda blízko lidem, zaznamenávám drobnosti, detaily. Pohledy z perspektivy jsou opravdu krásné a působivé. Já svatební den nevnímám natolik epicky, abych někdy pocítila potřebu vzlétnout nad samotný děj. A přirozeně nebývám součástí velkolepých akcí.

Jak odevzdávám hotovou práci?

Natočené záznamy čeká časově náročná postprodukce. Průměrně je to minimálně měsíc práce na jednom videoklipu. Čas odevzdání záleží na mé vytíženosti a průběžně vás o tom budu informovat. Hotový videoklip zasílám jako soukromý odkaz na Vimeo.com. Pokud si vše odsouhlasíme, požádám vás o zveřejnění krátkého videoklipu v mém portfoliu a odešlu přes webové úložiště video ve Full HD kvalitě, odtud si ho můžete jednoduše uložit na svůj disk. Na přání data zasílám také poštou, jako svatební balíček s USB diskem. Videosoubory jsou u mne a na Vimeo zálohovány 1 rok.

Kde natáčím?

Kdekoliv. Pokud se nacházíte v mém okolí, tedy Opava - Vítkov, je to snadné. V okruhu cca 50 km za vámi přijedu svým autem v den natáčení. Pokud jste z větší dálky, je to vlastně ještě lepší, mám dostatek času dopravit se na místo den předem těmi nejklikatějšími cestami... jen bude zapotřebí zaúčtovat cestovné a zajistit ubytování, pokoj u rodiny nebo přátel se počítá jako plus.

Cena?

Snažím se vytvořit vyhovující cenu hned, jak mám pohromadě co nejpodrobnější informace o vás a vašich představách. 

Jak dlouhé video dostaneme?

Délka videa může být individuální.


Fotografie