Video

Ve váš svatební den jsem k dispozici s malým fotoaparátem v ruce od rána až do pozdního večera. Od příprav až po večerní dění platí, že se snažím intuitivně splynout s dějem. Pokud se bláznivě tančí, tančím taky, když se netančí, netančím jako první. V noci opouštím vás, vaše přátele a rodinu s pocitem významného osobního prožitku.

Je mnoho typů fotografů a kameramanů, řekla bych, že jsem prostě ten tichý a usměvavý, nemám v povaze režírovat, ani zvučným hlasem bavit široké okolí. Nejšťastnější jsem mezi dobrými lidmi. Pokud si svůj svatební den užíváte PRAVDIVĚ tak, jak je vám přirozené, upřímně se raduji s vámi. Poctivě se snažím v krátkých střípcích zachytit všechny události svatebního dne. 

Mám ráda momenty z příprav, už to samotné je pro mě vlastně součástí obřadu a jedna z intimních chvil.  

Pokud si svůj svatební den užíváte bez malicherných starostí a tak, jak je vám přirozené, upřímně se raduji s vámi. Poctivě se snažím v krátkých střípcích zachytit všechny události svatebního dne. 

Natáčím sama? jakou techniku používám?

Celý proces práce je pouze v mých rukou. Primárně natáčím a fotím na malou bezzrcadlovku (Sony Alpha A7 Mark III) z ruky. Ke mně se jednoduše nehodí objemná video a stabilizační technika. Pro záznam zvuku používám externí rekordér a klopový diktafon. 

Využívám k natáčení dron?

Jsem ráda blízko lidem, zaznamenávám drobnosti, detaily. Pohledy z perspektivy jsou opravdu krásné a působivé. Já svatební den nevnímám natolik epicky, abych někdy pocítila potřebu vzlétnout nad samotný děj. A přirozeně nebývám součástí velkolepých akcí.

Jak odevzdávám hotovou práci?

Natočené záznamy čeká časově náročná postprodukce. Průměrně je to minimálně měsíc práce na jednom videoklipu. Čas odevzdání záleží na mé vytíženosti a průběžně vás o tom budu informovat. Hotový videoklip zasílám jako soukromý odkaz na Vimeo.com. Pokud si vše odsouhlasíme, požádám vás o zveřejnění krátkého videoklipu v mém portfoliu a odešlu přes webové úložiště video ve Full HD kvalitě, odtud si ho můžete jednoduše uložit na svůj disk. Na přání data zasílám také poštou, jako svatební balíček s USB diskem. Videosoubory jsou u mne a na Vimeo zálohovány 1 rok.

Kde natáčím?

Kdekoliv. Pokud se nacházíte v mém okolí, tedy Opava - Vítkov, je to snadné. V okruhu cca 50 km za vámi přijedu svým autem v den natáčení. Pokud jste z větší dálky, je to vlastně ještě lepší, mám dostatek času dopravit se na místo den předem těmi nejklikatějšími cestami... jen bude zapotřebí zaúčtovat cestovné a zajistit ubytování, pokoj u rodiny nebo přátel se počítá jako plus.

Cena?

Snažím se vytvořit vyhovující cenu hned, jak mám pohromadě co nejpodrobnější informace o vás a vašich představách. 

Jak dlouhé video dostaneme?

Délka videa může být individuální.


Podle dojmu, který na mě natáčení zanechalo, vybírám licencovaný hudební podkres. Pokud milujete určitý druh hudby, ráda si vaše preference vyslechnu, stejně tak cokoliv o vašich osobnostech, zájmech a představách.  

Ke krátkému videoklipu, který je možné vidět v mém portfoliu, často vzniká video prodloužené (cca 20 minut). Pokud vás podoba delšího videa zajímá, ráda vás individuálně přizvu k jeho sledování na soukromém odkaze. Hned po svatbě jsou moje dojmy intenzivní. Chci se s vámi podělit o natočené obrázky. Po pár dnech tak vzniká první několikavteřinový svatební úryvek. 


Natáčím sama? jakou techniku používám?

Celý proces práce je pouze v mých rukou. Primárně natáčím na malou bezzrcadlovku (Sony Alpha A7 Mark III) z ruky nebo na monopodu. Ke mně se jednoduše nehodí objemná video a stabilizační technika. Pro záznam zvuku používám externí rekordér a klopový diktafon. 


Využívám k natáčení dron?

Jsem ráda blízko lidem, zaznamenávám drobnosti, detaily. Já svatební den nevnímám natolik epicky, abych někdy pocítila potřebu vzlétnout nad samotný děj. 


Kde natáčím?

Kdekoliv. Pokud se nacházíte v mém okolí, tedy Opava - Vítkov, je to snadné. V okruhu cca 50 km za vámi přijedu svým autem v den natáčení. Pokud jste z větší dálky, je to vlastně ještě lepší, mám dostatek času dopravit se na místo den předem, poznám nová místa... jen bude zapotřebí zaúčtovat cestovné a zajistit ubytování, pokoj u rodiny nebo přátel se počítá jako plus.Radostně nostalgickou vzpomínku, hezké obrázky, vnímavý pohled, úsměv, přátelskou otevřenost... nebo třeba čaj s medem (v tomto případě se ujistěte, že jsem byliny netrhala nadšeně sama v lese).  


Fotografie