Ahoj, mám opravdu radost, že vás to ke mně přivedlo.

Nechávám se vést životem a dovedl mě přirozeně k natáčení svateb.

Protože...

nejraději pozoruji vše kolem, všímám a vnímám (někdy až moc). Vidím krásno všude a v každém (možná to tak chci a potřebuji vidět) a chtěla bych to tak zaznamenat pro vás, pro sebe. Když se pak vše velmi pečlivě zkombinuje, vzniká malý kouzelný dokument. Připomínka prožitého. Je v tom trochu veselo, trochu tvořivě, upřímně, lidsky, přirozeně doJEMNO.

Sbalit batoh s foťáky a jet úplně kamkoliv, kde si přejete být viděni mým okem - MILUJU! Na svatbě jsem vám k dispozici časově neomezeně, chci si to prožít s vámi a opravdově, přijde mi to důležité.

Natáčím jen na malé nenápadné bezzrcadlovky a řekla bych, že svatbou s fotografem přirozeně proplouváme. 

Vaše video může být v libovolných délkách a vždy to předem probereme. Ráda si vyslechnu vaše představy a myslím, že po prvním vzájemném kontaktu velmi rychle získávám představu, jak váš film ladit.

Orientačně a nejčastěji se cena za moji práci pohybuje takto:  


Svatební film

Můj nejoblíbenější formát 4 - 6 minutový pocitový film, ve kterém se objeví všechno podstatné, co navodí znovu atmosféru celé svatby. (Nezpracovaných zvukových a obrazových souborů zůstává mnoho a jsou vám k dispozici v raw podobě)

32.000 Kč


Svatební film + long story

Svatební klip do 4 minut, reels a prodloužené video ideálně okolo 15 minut. Tady máme prostor pro podrobnější vyprávění, svatební proslovy, pomalejší tempo... Prodloužené video prochází stejnou úpravou jako krátký klip. 

48.000 KčAnalogová retro kamera na Super 8 filmovou pásku, kterou následně vyvoláme v Berlíně, přidává všemu ještě větší kouzlo, pokud je to něco, co vás oslovuje, nezapomeňte se mi o tom zmínit. Provoz retro kamery, filmový materiál, vyvolání a digitalizace:  

6.000 Kč


Máte chuť něco spolutvořit? Těším se na všechno.