Ludmila Zahradníková

svatební videografka, fotografka 


Ahoj jsem Lída! Asi navždy trochu koza...

Jsem vděčná za každou trochu lásky a oplácím ji láskou trojnásobnou. Jsem spíš samotář, ale ráda se nalehko kamarádím s každým, kdo se na mě usměje. Nejvíc si vážím čerstvého vzduchu, čisté vody, křehkého bytí. Miluju /ne/obyčejné louky a lesy... Sním o oceánu... Fascinují mě i města, ale cítím se v nich vyplašeně. Často jen tak koukám, pozoruju nebo přivírám oči do sluníčka a usínám. Všechno mě zajímá, ale stejně tak je mi všechno zase vědomě fuk. Hrozně ráda naslouchám, ale sama jen občas něco meknu. Jsem vášnivý tulák a objevitel míst na která sama dojdu. Líbí se mi, když mi říkají Liduško. A samozřejmě, jak se na kozu patří, mám ráda estetiku, životní úvahy, všelijaká umění, hudbu - ráda totiž kdekoliv tančím, tedy vlastně směšně poskakuji.


Profese: především šťastný a vděčný rodič, kdysi grafik, arteterapeut, fotograf a momentálně nejraději videotvořič. Kdybych si mohla profesi jen tak vyměnit, byla bych porodní asistentka.

* 1986 v Opavě 

Se svou milovanou rodinou žiju na krásném a svobodném místě mezi lesy a je nám tady převážně hodně veselo.


Co jsem se o sobě dočetla:


"Lída a její video um je neskutečný! Svatební video od ní je přesně, co jsme si s manželem představovali, ale neuměli slovy popsat. POETICKÉ, přirozené, vtipné, nepřetéká strojeností a kýčem. Lída dokáže zachytit atmosféru, ještě k ní něco přidat a výsledkem je umělecké dílo . Lída je navíc velmi milý člověk, byla otevřená našim nápadům a přáním, jednoduchá domluva ve všem. Celou dobu byla nenápadná, ani jsem netušila, co vše natočila. VELMI DOPORUČUJI všem, co hledají tento styl tvorby - ať je to video svatební, miminkovské či jakékoli jiné."


"Když máte opravdu skvělou video ženu na svatbu, kterou vám na poslední chvíli seslalo samo nebe. Lídu jako citlivou kameramanku a svébytnou umělkyni nemůžu doporučit víc..." 


a četlo se to tak moc krásně...