Svatební video 

Ahoj, jsem Lida

a nechávám se vést životem. Dovedl mě k natáčení svateb.

Protože

nejraději pozoruji vše kolem, vnímám (někdy až moc). Vidím krásno všude a v každém a tak bych to chtěla zaznamenat pro vás, pro sebe. Když se pak vše velmi pečlivě zkombinuje, vzniká malý kouzelný dokument. Připomínka prožitého. Je v tom trochu veselo, trochu tvořivo, lehko, lidsky, doJEMNO.

Sbalit batoh s foťáky a jet kamkoliv, kde si přejete být viděni mým okem - MILUJU! Na svatbě jsem vám k dispozici časově neomezeně, chci si to prožít s vámi a opravdově. 

Natáčím jen na malé nenápadné bezzrcadlovky a řekla bych, že svatbou se já a fotograf přirozeně prolínáme. 

Analogová retro kamera na Super8 filmovou pásku přidává všemu ještě větší kouzlo, pokud je to něco, co vás oslovuje, nezapomeňte se mi o tom zmínit.        

Vaše video může být v libovolných délkách a vždy to předem probereme. Ráda si vyslechnu vaše představy a myslím, že po prvním vzájemném kontaktu velmi rychle získávám představu, jak váš film ladit. 

Cena za moji práci je orientačně nejběžněji takto:


Svatební film

Můj nejoblíbenější formát 4 - 6 minutový pocitový film, ve kterém se objeví všechno podstatné, co navodí znovu atmosféru celé svatby.

29.000 Kč


Svatební film / long story

Svatební klip do 4 minut a prodloužené video 15 - 20 minut. Tady máme prostor pro podrobnější vyprávění, svatební proslovy, pomalejší tempo... Prodloužené video prochází stejnou úpravou jako krátký klip. 

42.000 Kč


Máte chuť něco spolutvořit? Těším se na všechno.