Těhotenské focení vyšlo přímo na Den maminek. J&T a jejich miminko mě vyvedli na procházku za Raduň. Hledali jsme třešeň. A našli. Pozvala nás k focení ta naše pravá, schovaná, nejkrásnější.

Vyhlížím další krásné osobnosti, páry, těhotné maminky, rodiny, jednotlivce... kteří by měli zájem o lifestyle focení. Navštívit mě můžete v mém rozsáhlém venkovním ateliéru blízko přehrady Kružberk, nebo přijedu za vámi, procházet se městem, lesem, zahradou, popíjet čaj, polehávat, posedávat, smát se a trochu cvakat foťákem.

Tahle svatba proběhla na milované chatě uprostřed lesů. A já úplně chápu, proč zrovna tady. P a M jsou naši sousedi a já jsem je mohla zachytit při tomhle krásném a veselém dni tak, jak je znám.

Pro svou svatbu si Bára a Honza vybrali místo s krásným výhledem. Po vyprahlých zámcích s těžkým vzduchem, jsem se moc těšila na volnou krajinu... Jak jsem už od prvního kontaktu tušila, byla to opravdu svatba milá, pohodová. Ukázalo se, že nevěsta a ženich mají úžasný nadhled nejen nad Novým Jičínem. Prší? Nestihli se vyfotit děti? Nepřijel DJ? -...

Poetická procházka s výjimečnou holčičkou. Mám pocit, že nejsem schopná všechnu krásu dostatečně vstřebat v reálném čase... tak si trochu schovávám na potom.