Svatební video pro intimní svatby 

Ahoj, jsem Lida

a nechávám se vést životem. Dovedl mě k natáčení svateb.

Protože...

nejraději pozoruji vše kolem, vnímám (někdy až moc). Vidím krásno všude a v každém a tak bych si to chtěla zaznamenat. Když se pak vše pečlivě zkombinuje, vzniká malý kouzelný dokument prožitého, připomínka něčeho krásného. Je v tom trochu veselo, tvořivo, lehko, lidsky, doJEMNO.

Intimní svatby se mnou ladí, dávají mi hlubší smysl.

Sbalit batoh s foťáky a jet kamkoliv, kde si přejete být viděni mým okem - miluju. Na svatbě jsem vám k dispozici časově neomezeně, chci si to prožít s vámi a opravdově.

Natáčím jen na malé bezzrcadlovky a řekla bych, že svatbou se já a fotograf přirozeně prolínáme. Natáčení na analogovou retro kameru Super8 přidává všemu ještě větší kouzlo, pokud je to něco, co vás oslovuje, nezapomeňte se mi o tom zmínit, přibalím i pár Kodak filmů.

Vaše video může být v libovolných délkách a vždy to předem probereme. Ráda si vyslechnu vaše představy, možnosti vašeho svatebního rozpočtu. Orientačně je to nejběžněji takto:


Svatební film

Můj nejoblíbenější formát 4 - 6 minutový pocitový klip, ve kterém se objeví všechno podstatné, co připomene znovu dojmy a atmosféru

24.000 Kč


Svatební film / long story

Svatební klip do 4 minut a prodloužené video 10 - 15 minut. Tady máme prostor pro podrobnější vyprávění, svatební proslovy, pomalejší tempo... Video prochází stejnou úpravou jako krátký klip.

34.000 KčAnalogová retro kamera na Super 8 filmovou pásku, kterou následně vyvoláme v Berlíně, přidává všemu ještě větší kouzlo, pokud je to něco, co vás oslovuje, nezapomeňte se mi o tom zmínit. Provoz retro kamery, filmový materiál, vyvolání a digitalizace:

6.000 Kč


Máte chuť něco spolutvořit? Těším se na všechno.